Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0