Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0