Movies
Ratings
137
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
SawRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0