Titles you rated
The Secret AgentRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0