Series
Ratings
12
Super BandRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 0.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0