Titles you rated
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- She Is Cool!Rated ★ 3.0
- Scent of a ManRated ★ 3.0
- Island Village TeacherRated ★ 3.5
- Working MomRated ★ 2.5
- Jang Gil SanRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0- TerroirRated ★ 2.5
- DreamRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 3.5