Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0