Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0