Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 2.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0