Series
Ratings
66- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 1.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 3.0