Titles you rated
One Missed CallRated ★ 4.5
One Missed Call 2Rated ★ 4.0
ArangRated ★ 3.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 3.0