Titles you rated
The ExecutionerRated ★ 2.5
EvolutionRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 1.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 0.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 3.0