Titles you rated
AftersunRated ★ 4.5
Mothering SundayRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
CloseRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
All My Puny SorrowsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Peter von KantRated ★ 4.5
MauriceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.0