Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0