Series
Ratings
65
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5