Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 2.5
QueendomRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 2.5
VictoriousRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.5