Series
Ratings
37
Three DaysRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0