Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0