Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
ControlRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
The Basketball DiariesRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
I Killed My MotherRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0