Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
A je to!Rated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
- Ben 10Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
IronheartRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5