Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
SoulRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 1.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0