Movies
Ratings
235
Adaptation.Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0