Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5