Movies
Ratings
56
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0