Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0