Movies
Ratings
325
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0