Movies
Ratings
80
The Ring TwoRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0