Movies
Ratings
384
The Great FloodRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 0.5
StokerRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Bones & AllRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0