Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 0.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
See You Up ThereRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0