Movies
Ratings
357
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5