Movies
Ratings
629
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5