Titles you rated
The HeirsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.0
Undead UnluckRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
After-school Hanako-kunRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Free!Rated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0