Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0- Blind DatingRated ★ 4.0
Oh My GodRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
Leap YearRated ★ 5.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
Robot & FrankRated ★ 3.0