Movies
Ratings
302
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
The SonRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0