Titles you rated
AnoraRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0- SawRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
RedRated ★ 2.0