Titles you rated
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5