Titles you rated
- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Run to the WestRated ★ 0.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0- DoenjangRated ★ 1.0
The ChickenRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0