Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0