Movies
Ratings
209
Hannah ArendtRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
From Beijing with LoveRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0