Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
SleepRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5