Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0