Movies
Ratings
641
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 2.0
Girls on topRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5- YumRated ★ 3.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0