Series
Ratings
92- Physical: AsiaRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0