Titles you rated
GhostbustersRated ★ 0.5
LimitlessRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0- The Onion MovieRated ★ 3.0
The Incredible 2-Headed TransplantRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0