Titles you rated
MedalistRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5