Series
Ratings
79
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 1.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0