Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0