Movies
Ratings
73
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- MY SHINee WORLDRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5