Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.5
HamiltonRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5