Movies
Ratings
570
BeckRated ★ 4.0
KillersRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 1.5
GantzRated ★ 1.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
TMNTRated ★ 1.5
SwiriRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
ZoolanderRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0